Fallow us
Fallow us
 

پنجمین همایش بین المللی

 

پنجمین همایش بین المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع که بزرگترین همایش بین المللی تاسیسات ساختمانی خاورمیانه محسوب می شود، در تاریخ 93/3/20با حضور مقامات وزارتخانه های صنعت معدن و تجارت، وزارت راه و شهرسازی،نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همچنین روسای اتحادیه ها و انجمن های مرتبط ، برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر ، قرار است بیش از 600 کارشناس و محقق اعم از مهندسان مشاور، پیمانکاران تولید و تامین کنندگان تجهیزات و سیستمهای تاسیساتی، کارفرمایان دولتی و مدیران صنعتی حضور یابند و نوین ترین مدل ها ، طرح ها ، اختراع ها و دستاوردهای علمی این حوزه را مطرح
کنند.
در پنجمین همایش بین المللی سرمایش،گرمایش وتهویه مطبوع برای نخستین بار مدل سرمایش اجکتوری ـ تراکمی خورشیدی و سه سیستم جدید انرژی خورشیدی طراحی شده به دست متخصصان ایرانی مطرح و رونمائی خواهد شد.
همایش بین المللی سرمایش،گرمایش و تهویه مطبوع به همت مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، دانشگاه تربیت مدرس و جامعه الکترونیکی مهندسان مکانیک ایران و با مشارکت برنامه محیط زیست ملل متحد 
برگزار می شود.
پنجمین همایش بین المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع که بزرگترین اجتماع علمی و فنی مهندسان تاسیسات کشور محسوب می شود، از 20 تا 22 خرداد در محل پژوهشگاه صنعت نفت تهران برگزار می شود.
این همایش در سطح کنفرانس های مطرح منطقه خاورمیانه قرار دارد و یکی از مهمترین کنفرانس های مهم داخلی در زمینه تاسیسات ساختمانی است که در آن بیش از 500 کارشناس و محقق اعم از مهندسان مشاور، پیمانکاران تولید و تامین کنندگان تجهیزات و سیستمهای تاسیساتی، کارفرمایان دولتی و مدیران صنعتی حضور خواهند یافت.
چهار دوره همایش بین المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع، طی سال های گذشته با موفقیت و با استقبال کارشناسان و صاحبنظران برگزار شده است و دوره پنجم این رویداد نیز در قطب تحقیقاتی صنعت نفت کشور برگزار خواهد شد.
دبیر علمی پنجمین کنفرانس بین المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع با تاکید بر اینکه در برگزاری این همایش تلاش شده است از همه ظرفیت‌های علمی کشور بهره گیری شود، گفت: ظرفیت ها و توانمندی های فراوانی در بین محققان داخلی در حوزه تاسیسات ساختمانی وجود دارد و این همایش بستری برای ارائه این پتانسیل ها و ایجاد فضایی برای شبکه های تحقیقاتی است.
مهدی معرفت افزود: تلاش می کنیم در این رویداد مهم، بنگاه های صنعتی و تحقیقاتی؛ متخصصان و دانشمندانی را که برای حل مشکلات فناوری خود به آنها نیازمندند ؛ پیدا کنند
و تعامل موثری بین این دو قشر ایجاد کنیم. دبیر اجرایی پنجمین همایش بین المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع نیز با بیان اینکه در این سلسله کنفرانس ها هر سال طیف گسترده ای از مشارکت کنندگان حضور می یابند، گفت: اطلاع رسانی در همه استان هاشده است و این همایش صرفا منحصر پژوهشگران و کارشناسان پایتخت نیست.
هر سال شاهد حضور شرکت کنندگان از سازمانها و شرکت‌های متنوع با دیدگاه‌ها و رویکردهای متفاوتی از سراسر کشور هستیم و باور داریم که دوره پنجم رویدادی با شکوه تر باشد. علی شالباف افزود: یکی از ویژگی‌های برجسته همایش
های بین المللی گرمایش ، سرمایش و تهویه مطبوع که آن را از سایر رویدادهای مشابه در داخل کشور متمایز کرده ، استقبال و پذیرش آن در فراتر از مرزهای کشور است.
دبیر اجرایی پنجمین همایش بین المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع گفت:این همایش را محل تعامل همه دست‌اندرکاران و بازیگران صنعت می دانیم زیرا بدون حضور همه ذینفعان، امکان ایجاد فضایی برای نوآوری فناوری و رشد خلاقیت وجود نخواهد داشت.